Zkouška sirén Zkouška sirén
|KONCERTY| |MP3| |VIDEO| |TEXTY| |FOTAZ| |GUESTBOOK| |OSTATNÍ|

Plánované
Odehrané





Odehrané koncerty
    
27.6.15 (So) - Mírovice, Zelí fest,
11.5.15 (Po) - Praha, Dejická klubovna,MECCAVERIUS SOCIETY
24.1.15 (So) - Praha 6, Klubovna Povaleč,Lyssa, Planety, Aran Epochal
5.12.14 (Pa) - České Budějovice, Velbloud,Nicoffeine, C
21.11.14 (Pa) - Chomutov, Hlavní Nádraží Chomutov,Kobra XI, Píča Z Hoven, Primitiv Akustik, Schwarzprior
25.10.14 (So) - Strakonice, Hrad - Jedárna,Sartaktarak, Mrzák
14.10.14 (Ut) - Praha, Kafe v lese,

Poino, Staer

23.8.14 (So) - Hořice v Podkrkonoší, Lom Svatého Nějakého Chlápka,K.K.M.
20.6.14 (Pa) - Praha, Dejvická Klubovna,Hell Paso, Zlato a Nafta
14.6.14 (So) - Mírovice, Zelífest 2014,mnoho kapel
14.6.14 (So) - Běčváry, footballové hřiště,

Kontroll, Peleton, Rape in the Forest, Red Torch, Šoumen, Vepřové Prase

12.5.14 (Po) - Praha, Kafe v Lese,CHRESUS JIST (serbia) / MODERN DELUSION (croatia)
12.4.14 (So) - Hořice, U Opilé Kočky,Sdružení Rodičů a Přátel Ropy
8.3.14 (So) - Praha 6, Bílá vrána,Or, Aorta, Kurac, Planety, Paregorik, Láska a přátelství
21.12.13 (So) - České Budëjovice, Kredance,Argonaut, C, DJ Náruč Aster
26.9.13 (Ct) - Plzen, Divadlo Pod lampou,

DŸSE

21.9.13 (So) - Radostov, Hájovna,Boron, Bradavice, Juarez, Opaque Orange
7.9.13 (So) - Cerhovice, Hella,Argonaut, Kontroll
6.9.13 (Pa) - Beroun, Lom,Argonaut a další
24.8.13 (So) - Dřeveš, ,Discomfort, Strange?, Radio Jerevan, Frau Frankenstein ...
10.8.13 (So) - Klášterská Lhota, Sun Wu Kung Fest,Or, Vlněna, Black Tar Jesus, Atlantic Cable
6.7.13 (So) - Nové město pod Smrkem, Singltrek fest,

Kiss Me Kojak, The Blind Daters, Unkilled Worker Machine

21.6.13 (Pa) - Žebrák u Berouna, hrad Točník,

OTK, Lyssa, Fetch!, Kontroll, Tomáš Palucha, Planety, Or, Unkilled Worker Machine

14.6.13 (Pa) - Hrubá Bašta, Forever Megashit Fest vol. VII,

Stratená Existencia, Supraphon Family, Jakubysko, Via Anima, Awariat Nato

19.4.13 (Pa) - Praha, Chapeau Rouge,Alright The Captain, Knifecutter
19.1.13 (So) - Hradec Králové, klub č.p. 4,

Enviro (ex Pavilon M2)

2.12.12 (Ne) - Brno, Boro,Unna
1.12.12 (So) - Olomouc, pivnice U Magora,Keporkak, Unna
30.11.12 (Pa) - Bratislava, Fuga,Millhouse, Nickel In The Sink, Hank - the DJ
17.11.12 (So) - Horažďovice, klub upřesníme,Atlantic Cable, Andrea Rottin, Sartaktarak
16.11.12 (Pa) - Volyně, Na Nové ,

Atlantic Cable, Andrea Rottin, Sartaktarak

13.10.12 (So) - Praha, Cibulka squat,

Memento Mori, Argonaut, Or, Odeur De Violetes, Morwegian Koyote, Cock Brotality, Urin, S.N.B. a další...

12.10.12 (Pa) - České Budějovice, tba,Argonaut
14.9.12 (Pa) - Litvínov, Ponorka,Ravelin 7
8.9.12 (So) - Hradec Králové, Hostinec U Kohouta,

Pepa Lábus

7.9.12 (Pa) - Praha - Klánovice, Black Pes,

Újezd Fest

22.6.12 (Pa) - Čermná, Sušice, Magick Musick 2012,

Lahar, Five Seconds To Leave, The Sound Of Biblical Violence, Unkilled Worker Machine

12.5.12 (So) - Polabec, Poděbrady, Hájenka vol. IV,

Human Puppet, Les, Nod Nod, Odeur de Violettes, Above The Tree & E-side, Lightning Glove

13.4.12 (Pa) - Praha, chapeau rouge,

Flies Are Spies From Hell (uk), Ravelin 7 (cz)

23.2.12 (Ct) - Praha, 007,Pontiak
15.2.12 (St) - Brno, Boro,

Cheap Jazz, Alright The Captain, Sajtban

19.11.11 (So) - České Budějovice, Velbloud,

Argonaut

18.11.11 (Pa) - Tábor, Orion,

Argonaut, Tosiro

17.9.11 (So) - Praha, Velká chuchle (sad), Chuchle fest,

Pretty old sound, Rest in haste ...

11.9.11 (Ne) - Praha, 007 Strahov,K-X-P (fin)
10.9.11 (So) - Batňovice - někde u Náchoda, Na Vartě,

Unkilled Worker Machine, Aran Satan, Unitra Diora, Aran Epochal, Kontroll, Calvera, Ufajr, Prádelna

9.9.11 (Pa) - Polná u Jihlavy, Mrkvan Core Festival,DJ Kaya, Fast Food Orchestra, Queens of Everything, S T R
3.9.11 (So) - Praha Klánovice, Black Pes,

DISASTER, Designed by Death cz/sk, FRONTLINE

20.8.11 (So) - Rechle u Osek - kemp - BABYFEST,Atlantic Cable, Andrea Rottin, HC Tramp, Kdyby Psi, Walden, Divadlo Pnutí, vinyl night by DJ Pasta
13.8.11 (So) - Jetřichov, Nohejbalové kurty,Argonaut
21.7.11 (Ct) - Rokycany, FLUFF FEST,Depakine Chrono, 5 Seconds to leave, ...
23.6.11 (Ct) - Hradec Králové - Kafčí plácek (uprostřed města venku),Bad Lovers, Argonaut
28.5.11 (So) - Freedim Festival,Murky Ajar, Anyway, Dekapine Chrono, Le Christ Hypercubistic, Mitote
21.5.11 (So) - Uherské Hradi?tě - klub Mír,Argonaut, Good Bye Blues, Your Choice
20.5.11 (Pa) - Olomouc, Barlament,Good bye blues, Your choice, Argonaut
29.4.11 (Pa) - Trutnov - Starej kulturák nebo co,Ambellyn, Edgar Teby, Good Bye Blues
16.4.11 (So) - strahov 007,Unkilled Worker Machine, Lyssa! ! !
11.2.11 (Pa) - Hradec Králové - Centrál Music Bar,Goudron (fr)
21.1.11 (Pa) - Jihlava - Ponorka,Phoenix II, Rapsöd
29.12.10 (St) - Hostinec U ?ulců, obec Vítězná, podsekce Záboří,bonus & plug´n´play, unkilled worker machine
10.12.10 (Pa) - Litoměřice - Jemafor,Ravelin 7, Moody Dady
7.11.10 (Ne) - budějice, Legend Pub,Argonaut
6.11.10 (So) - tábor, orion,Argonaut
5.11.10 (Pa) - klub final, praha - ?i?kov,or, and there will be argonaut
15.10.10 (Pa) - Kolín, Holubník,Kaljeka
9.10.10 (So) - Fest 26, Dolní Počernice,Cicinka, Levná Kolednice, Soulad Crew, Cabowitz, Napalmed, Vložte Kočku, Labutí Dezert, Páni
18.9.10 (So) - K4, Praha,NoArtist, Asstma, 67Cabaret
4.9.10 (So) - Ledce (okr. Mladá Boleslav) - Hři?tě,Moomraj, Kočky Neberem, Bobr Chutná 2x
13.8.10 (Pa) - strahov 007,Sulk, Cocoon
24.7.10 (So) - Chodov (okr. Sokolov),eá, zakázanej přechod
12.6.10 (So) - Nové Město Pod Smrkem,Mossambic
15.5.10 (So) - Chodov (okr. Sokolov), Koupák,Mossambic, FDK
4.4.10 (Ne) - Hákáč, La Putika,viz sotbota
3.4.10 (So) - Hořice, Kafe!Kafka,Fashoda Crisis (Uk), Caution Horses (Uk)
6.3.10 (So) - Klubovna Dejvíce - Gen Píky,Aran Epochal, Kodet, OTK, Wollongong; After party - peklo s Pe.klem
10.2.10 (St) - klub Matrix, Koněvova ul., Praha 3, ?i?kov,Lyssa, Lahar, Or a Bonus
9.12.09 (St) - Praha, 007 Strahov,Keelhaul (Hydrahead)
27.11.09 (Pa) - Poděbrady - Restaurace Netopýr,Head In Body, Pime 7, Unna
21.11.09 (So) - Nová Paka, Sekec Mazec,SaDE
20.11.09 (Pa) - Vansdorf, Rozkrok,SaDE, Five Seconds To Leave
7.11.09 (So) - České Budějovice - Budějovický Manifest,Všechno podstatný najdete na stránkáck BM: www.budejovickymanifest.cz
28.8.09 (Pa) - Hradec Králové - Pankovka,Wollongong
22.8.09 (So) - Praha, Chapeau,TV Buddbas, Phoenix ll
21.8.09 (Pa) - Ordentlich betze fest (Nemecko),Seas od stone, Chakrun
11.7.09 (So) - Český Tě?ín, Liberte,Máma Mrdá Maso fest
10.7.09 (Pa) - Brno, Skleněná louka,OR
30.6.09 (Ut) - Praha - Strahov, klub 007,OTK, Wollongong
8.5.09 (Pa) - Hradec Králové, Zděná Bouda - Mal?ovice,Neume (Ger), Mitote, Fake Plastic Trees
22.4.09 (St) - Divadlo Archa,Butthole Surfers (usa), Black Dice (usa)
3.4.09 (Pa) - Mělník, Kulturák,Anyway /pokřtí novou desku!/
28.3.09 (So) - Vysoké Mýto,Elektročas, La Proepérité
22.3.09 (Ne) - Clermont Ferrand (F), Raymond´s bar,Human Steak
21.3.09 (So) - Tarbes (F), Celtic Pub,Human Steak
19.3.09 (Ct) - Vitoria-Gasteiz (Basque), Gora Taberna,Human Steak
18.3.09 (St) - Getaria (Basque), Gaztetxea,Human Steak
17.3.09 (Ut) - Bordeaux (F), Le Petrolier squat,Human Steak
16.3.09 (Po) - Le Mans (F), Happy Days,Human Steak
15.3.09 (Ne) - Paris (F), PIXI bar,Human Steak
14.3.09 (So) - Bienne (Swi), Wohnungsnot/Squat,Human Steak
6.2.09 (Pa) - klub V Jelení, Praha,Le Christ Hyperkubistic
15.1.09 (Ct) - Hradec Králové, LaPutika,Malachi (f. usa)
20.12.08 (So) - České Budějovice - Mr. Brown,Human Steak, La Prostéřié
19.12.08 (Pa) - Nový Byd?ov, Mekka,Behinds
16.11.08 (Ne) - Hradec Králové - Kino Centrál,Git Some
15.11.08 (So) - Vlachovo Březí, rock Bio na Dolej?í,Zeměžluč, Ucházím, PNS, Dezinfekce, Dětské nápady, Battyband, Retroprotest
27.9.08 (So) - Horní podlu?í,
26.9.08 (Pa) - Praha - Chateaux,Atlantic Cable, Kdyby Psi
5.9.08 (Pa) - Nová Paka - Kopačka,Enten Og Eller, Nikotýn Memory Band
23.8.08 (So) - Praha, Střeleckej ostrov,OTK, Fetch!, Elektročas, Děti deště, Made out of babies
1.8.08 (Pa) - Dolní Poustevna, festival Čtverec,
6.7.08 (Ne) - České Budějovice - Velbloud,K-LXM, h.USA , PETTING ZOO, PINKING SHEARS, LICK YOUR EYEBALL, SYNERGY, La PrOSPÉRITÉ
27.6.08 (Pa) - Nové Město pod Smrkem,the Důchod, River For Sale
26.6.08 (Ct) - Hradec Králové - Kavčí plácek,La Prospérité, Elektročas
14.6.08 (So) - Black pes, Praha-Klánovice,Úl!, Front Line, Disaster
12.6.08 (Ct) - Praha - Strahov, klub 007,Bulbul
8.6.08 (Ne) - Brno, klub Muzak,Enten og eller
7.6.08 (So) - Český Tě?ín - Liberté,Awberah, Bretron, Dreams About Tommorow, Exodus XII, Kocheech, le Christ Hypercubistic, Legendary Condensed Tomatosoup
6.6.08 (Pa) - Tábor - klub Orion,Human Steak !!!!!! pičo
10.5.08 (So) - Liberec, Stamina,Wollongong, River for sale
25.4.08 (Pa) - Polná u Jihlavy, klub Zámecká rychta,
23.4.08 (St) - Hradec Králové, NZDM Klídek,Karysun (Fr)
21.3.08 (Pa) - České Budějovice, klub Velbloud,
1.3.08 (So) - Brno, klub Yacht,ciTYk, Evilasmodel, Six is a god's number, The pervers animals
9.2.08 (So) - klub Delta,OTK, Gnu
8.12.07 (So) - Klub Chateau, Jakubská ul. P-1,Human Steak, Front Line
17.11.07 (So) - Bohu?ovice nad Ohří - Radnice,Ravelin 7, Fetch!, Safety Matches + spešl gvest
16.11.07 (Pa) - klub V Jelení, Praha,Front Line, Human Steak, Kočkolit
27.10.07 (So) - Hořice, hospa Bystřice,Zaoraný Kytky, Prague Ska conspiracy, Pohřební kapela
20.10.07 (So) - Uhelna - Písek,Human Steak, Sulk
13.10.07 (So) - Borovnice u Staré Paky, hospoda U my?áka,OTK, Extempore, Urban Band
12.10.07 (Pa) - Dvůr Králové - Barakuda,OTK, Sulk
27.9.07 (Ct) - Jihlava - Edgar,Human steak, Deverova chyba, C, Diario
15.9.07 (So) - Náchod - inter. kavárna,Sulk, Elektročas
8.8.07 (St) - Flo?na - Hradec Králové,SILVER ROCKET SUMMER SWINGER
23.6.07 (So) - Praha-Klánovice, klub Black pes,Human steak, Fetch!
8.6.07 (Pa) - Hradec Králové - Klídek,Trifolium, OTK
7.6.07 (Ct) - Chateau, Praha,Kdybypsi, Mad X Ray(de)
28.4.07 (So) - Raspenava-kulturák Beseda,Výkřik do tmy, Furt Pryč
7.4.07 (So) - Nová Paka - Kopačka,Human Steak, Elektročas, Nikotýn Memory Band
6.4.07 (Pa) - Dvůr Králové - Barakuda,Human Steak, Sulk
24.3.07 (So) - Náchod - restaurace Vatikán,Cocoon, Elektročas, Fetch!, Goro, Sulk, Vas Szuszanne
23.3.07 (Pa) - Fest26, Pivovarské sklepy Dolní Počernice (P-9),mrtě kapel - ještě upřesníme
22.2.07 (Ct) - deepUnderground o kterým se nemluví..., Praha,ciTYk
2.8.06 (St) - Hradec Králové - El Diabl,Ictus
16.6.06 (Pa) - Hradec Králové, Pivovarská flošna,Elektročas, KdybyPsi, Sulk a jiní
31.5.06 (St) - Praha, klub Prosek,Rag Doll
26.5.06 (Pa) - Nová Paka, klub SekecMazec,Blandest, Zaoraný kytky, Dttd
7.4.06 (Pa) - Praha, Black Pes,Výkřik do tmy, Front line
25.3.06 (So) - Dolní Počernice, fest26,mraky
25.2.06 (So) - Přelouč, Cosa Nostra,Kdyby psi, Lyssa, Blandest
10.2.06 (Pa) - Praha, Velvet,Deep Kick, Provokace
4.2.06 (So) - Praha - klub Chateau,Děti Deště
27.1.06 (Pa) - Praha, hospoda Smolík,Výkřik do tmy
6.1.06 (Pa) - Praha, klub Vrtule,KdybyPsi, Goro
3.12.05 (So) - Nová Paka - hospa Kopačka,Blandest, DTTD, Zaoraný Kytky
19.11.05 (So) - Praha - klub Metropolis,nějakej hardkůrek
27.5.05 (Pa) - Nová paka, fest Muzika Paka,Blandest + DTTD + Zaoraný kytky
21.5.05 (So) - Liberec, Stamina,Blandest + DTTD
6.5.05 (Pa) - Brno, festival Přesahy,mraky
23.4.05 (So) - Praha, Smolík,Elektročas + Front Line + Fobie
9.4.05 (So) - Borovnice, hospaoda u Myšáka,Blandest + Jakub Noha band
26.3.05 (So) - Hradec Králové - El Diablo,Elektročas
21.3.05 (Po) - Dolní Počernice - Fest26,mraky
4.2.05 (Pa) - RC Dráťák, Nová Paka,Blandest + Satira Regula
0.0.00 () - Praha - Klánovice, Black Pes,
0.0.00 () - Praha, Kafe na půl cesty,Argonaut
0.0.00 () - , ,
0.0.00 () - Praha 6, Bílá vrána,Or, Aorta, Kurac, Planety, Paregorik, Láska a přátelství